Resident Audio

Показавши
Сортування
Resident Audio Thunderbolt T4-аудіо інтерфейс (звукова карта) для роботи через шину Thunderbolt на к..
Код товару: 69459
18 648 грн. 10 564 грн.
Resident Audio Monitor M5-Пара активних студійних моніторів ближнього поля, 2-х смугові, потужність ..
Код товару: 69460
9 408 грн.
Resident Audio Monitor M8-Пара активних студійних моніторів ближнього поля, 2-х смугові, потужність ..
Код товару: 69461
14 980 грн.
Немає в наявності
Resident Audio

Апаратура Резидент аудіо в магазині МузЛайн

Іноді маловідомі компанії видають на-гора абсолютно несподівану продукцію, яка користується карколомним попитом, що стає предметом гострої заздрості з боку великих корпорацій, що працюють в цій сфері вже десятки років і отримали широку вдячність. Саме такий подвиг здійснив американський виробник аудіообладнання Resident Audio.

Про компанію

Підприємство Резидент аудіо заснована зовсім недавно-в 2013-му році, в Нью-Йорку. Не володіючи власними виробничими потужностями, інженери підприємства ведуть розробки в області цифрового музичного обладнання, які пізніше втілюються в життя за океаном: їх замовлення виконує фабрика в південно-східному Китаї, де встановлено сучасне автоматичне обладнання.

Виробництво і контроль якості також проходить під пильним наглядом американських фахівців. Розміщення виробництв за океаном допомогло істотно скоротити вартість виготовлення. Таким чином, ціна стала конкурентніше, а якість, завдяки суворим методам контролю, не постраждала. Продаж відбувається через центральний офіс в Нью-Йорку, а також розвинену дистрибуторську мережу.

Виробник Resident Audio

Однією з конкурентних переваг продукції компанії є те, що драйвера та інше програмне забезпечення продукції повністю сумісні з будь-якою операційною системою - і постійно оновлюються, привносячи нові можливості для роботи-запису і обробці звуку. Все по розробляється спільно з провідними фахівцями обох комп’ютерних монстрів (Intel і Apple), що гарантує безперебійну надійну роботу протягом довгого часу.

Також одним з головних принципів роботи компанії, крім якості продукції - її чудовий зовнішній вигляд. Дизайнери спільно докладають солідних зусиль для досягнення нестандартного привабливого зовнішнього вигляду – і це їм блискуче вдається: продукцію компанії не можна сплутати ні з якою іншою.

В даний час конструктори і розробники готують нову лінійку інноваційних аудіо-інструментів, які не тільки допоможуть музикантам поліпшити свою майстерність, але і зроблять досвід запису музики простим і приємним для користувачів будь-якого рівня.

Каталог продукції компанії

Вибір пропонованих компанією моделей невеликий - свого часу було прийнято стратегічне рішення не розпорошуватися на численні напрямки, але сконцентруватися на якості певних товарних лінійок:

  • Зовнішні аудіоінтерфейси-моделі Т2 і Т4. Нові моделі вже анонсовані до виходу;
  • Високопрофесійні студійні монітори - серії М і NF;
  • Студійний навушники;
  • Селфі-палиці із зовнішніми високоякісними мікрофонами гострої спрямованості;
  • Програмне забезпечення для роботи зі звуком.

Придбання обладнання Resident Audio в магазині Музлайн

Інтернет-ресурс компанії Музлайн пропонує зручну можливість вибрати і недорого купити будь-яке музичне обладнання не тільки компанії Resident Audio, але і більшості інших іменитих світових виробників. КОЖНІЙ моделі обладнання або інструменту присвячена окрема сторінка, де розміщені фото, вказані ціни, наведені докладні технічні характеристики, а також залишені відгуки досвідчених користувачів, які можуть допомогти при виборі обладнання.

Того, хто бажає особисто подивитися на обрану продукцію в дії, ми запрошуємо в наш виставковий центр за адресою: Україна, Київ, пр. Маяковського 43/2. ТЦ фестивальний.

Читати повністю